+90 533 409 61 51

kartontabak.com.tr

Karton Tabak

Kartontabak.com.tr olarak sizlere güvenli ve hızlı alıveriş yapabilmeniz için en üst düzey güvenlik yazılımıyla hizmet vermekteyiz.
Ürünlerimiz Avrupa'da vazgeçilmez kalite olarak kullanılan ülkemizde de yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan ve bir standart olma yolunda ilerleyen kaliteli, sağlıklı, hızlı ve titiz paketleme için kullanılan tarım ve orman bakanlığı onaylı, direk gıda ile temasa uygun ISIYA DAYANIKLI KARTON GIDA KAPLARIMIZ ile sizlere kaliteli ve uygun hizmet vermeyi amaçlamıştır.
Tabak kapatma makinalarımızı da sizlere uygun fiyata tedarik ederek ve teslimat sonrası teknik desteğimizi devam ettirerek bize güvenen firmaları zor durumda bırakmaz, sunacağınız kaliteli hizmetin memnuniyetini yaşamanız için teknik destek, müşteri hizmeti ve yetkili personellerimizle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluruz.
Ekstra ücrete tabii olmayan firmanıza özel yüksek kaliteli baskı seçenekleri ile müşterilerimizin memnuniyetinin sürekliliğini sağlarız.

Isıtılabilir

Soğutulabilir

Sıcaklığı Muhafaza Eder

Hava Sızdırmaz

Sıvı Sızdırmaz

Ürünlerimiz kaliteli,sağlıklı, hızlı ve titiz paketleme için kullanılan tarım ve orman bakanlığı onaylı,direk gıda ile temasa uygun ISIYA DAYANIKLI KARTON GIDA KAPLARIDIR.
Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?