+90 533 409 61 51

  /  Blog   /  Paket Servis Ambalajı

Paket servis ambalajı, pandemi döneminin getirdiği zorunluluklarla birlikte daha çok önem kazanmış durumdadır. Bu duruma istinaden değişen yeniçağa adım atmak adına paket servis sistemleri oldukça gelişme kaydetti.

Dünya çapında dönemsel olarak kapanmaların zorunlu bir şekilde yönelttiği seçenekler çeşitli paket ambalajı önerilerini de gözler önüne sermektedir. Online siparişler ve gel al sistemlerinin daha çok yaygınlaştığı bu zamanlarda paket servis hizmetlerinin de kalitesi dikkat çekmektedir.

Öyle ki, hazır gıda sektörü dışında ev yapımı ve sulu yemek hizmeti sunan kurumların da bu paket servis sistemine geçtiğini görmek mümkündür. Müşterileri memnun etmek, yemek şirketlerinin mottosu haline gelmiştir.

Servis ambalajı kalitesi, müşterilerin memnun kalması ve gıdaların dağılmadan müşteriye iletilebilmesi için önem arz etmektedir. Bu nedenle bizler de Karton Tabak firması olarak bu konuda büyü adımlar attık.

Çeşitli model ve şekillerde tasarlanmış olan karton tabakların fırına ve mikrodalga fırına girebilen haliyle paket servis ambalajı olarak karşınıza çıkıyoruz. Paket servis ile hizmet sunan mekânlarla olan işbirliğimiz gıda tüketen kişilere kadar ulaşmaktadır. Sunduğumuz kalite ile ön plana çıkmak da bu işimizin bir parçasıdır.

.

Paket ve Ambalaj

Ambalajların depolanmasını kolaylaştıracak ve alan kısıtlanmasını önleyecek tasarımlarla ürün servisi yapan şirketlerin hayatını kolaylaştırmayı hedefledik. Bir ambalajın barındırması gereken temel fonksiyonların hepsi ürünlerimizde yer almaktadır. Hava alabilen, kuru gıdaları nemlendirmeyen, sızdırmayan ve soğutmayan paketleme ürünlerimiz mevcuttur.

Gıda servisi yapan mekânlar,  ambalaj içerisine koydukları gıdaların dağılmadan, temiz ve sağlam bir şekilde durmasını hedef edinirler. Bizler de bu hedefi göz önünde bulundurarak sağlam ve kullanışlı ambalajlar tasarladık. Ayrıca bu paket ambalajların çeşitli alanlarda kullanılması da firmaların dikkat ettiği noktalardandır.

Restoranların Vazgeçilmezi “Paket Servis Ambalajı”

Fast food ürün servisi yapan yerlerin vazgeçilmezi olan hamburger ve pizza kutuları e – dalga ile uyumludur. Paket servis ambalajı, hazır yemek sektöründe gıdaların sıcak ve sağlam bir şekilde müşteriye iletilmesi çok önemlidir. Bu işlemler ne kadar iyi olursa müşterilerden de geri dönütler bir o kadar iyi olmaktadır.

Ambalajlarımızın havalandırma özelliği bulunması sayesinde kuru gıdaların nemlenmesi ve hamurlaşması da engellenmektedir. Ürünlerin tamamen kraft olması nedeniyle gıda içi kullanıma uygunluk sağlamaktadır.

Eskiden sadece hazır yemek sektörünün kullanmayı tercih ettiği karton tabaklar, son 2 yıldır Korona Virüs ile mücadele kapsamında değişiklik göstermiştir. Ev yapımı yemek hazırlayan yerler, sulu yemek sunan yerler gibi diğer birçok lokanta paket servis yapmaya başladı

Paket servislerde aranan kolaylık ve sağlamlık sebebiyle karton tabaklar tercih nedeni olmaktadır. Özel baskı ve şekillerle firma ya da dükkânlar kendi tanıtımı paket servis ambalajı sayesinde gerçekleştirebilmektedir. Bu tanıtımlara bizlerin de dâhil olması, bizi son derece onore etmektedir.

Paket servis aparatlarımızın ayrı ayrı veya set halinde satışı mevcuttur. Kapak ve tabak olmak üzere ayrı olarak satılabilen ambalajlarımızın fiyatları da çoklu alım sayısına bağlı olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Kalite kalite ve ölçü olarak belirlediğimiz fiyatlandırma sistemimiz müşterilerimizin memnun kalması adına tasarlanmıştır. 0,24 TL ile başlayan ambalaj kapaklarımız 0,48 TL’ye ulaşabilmektedir. Aynı zamanda 0,36 TL olan pişirilebilen gıda kaplarımızın fiyatları da 0,85 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

Farklı ölçü ve şekillerde karton özel baskı ya da standart baskı talepleriniz için 0216 706 5651 telefon numaramızı arayarak ya da info@kartontabak.com.tr mail adresimize talebinizi ileterek bizlere ulaşabilirsiniz. Paket servis ambalajı şirketi olarak dilediğiniz sayıda firma baskılı karton tabaklarla sizler için üretim sağlayabilmekteyiz.

Ürünlerimiz kaliteli,sağlıklı, hızlı ve titiz paketleme için kullanılan tarım ve orman bakanlığı onaylı,direk gıda ile temasa uygun ISIYA DAYANIKLI KARTON GIDA KAPLARIDIR.
Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?